Ketvirtadienio vakarą Lietuvos čempionato lyderė „Kaunas Hockey“ komanda 10:6 nugalėjo „Baltų Ainių“ ekipą ir įsirašė ketvirtąją pergalę prieš šį varžovą per tiek pat rungtynių. Šis triumfas leido kauniečiams iki 4 taškų padidinti savo persvarą prieš artimiausius varžovus lygoje.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Kaunas Hockey“ atstovai, bet savo atsakų turėjo ir „Baltų Ainiai“, kurie šiame susitikime pasižymėjo pirmieji. Greitos atakos metu jų komandą į priekį išbedė Damiras Shafeevas (06:45, rez. perd. Yevgenijus Lukinas, Deividas Četvertakas).

Po poros minučių komandoms žaidžiant formatu keturi prieš keturis D. Shafeevas pabėgo į dar vieną greitą ataką ir suklaidinęs du gynėjus padvigubino savo komandos pranašumą (08:25, rez. perd. Y. Lukinas, Norairas Hovsephanas). Visgi, išlaikyti pranašumo jiems nepavyko: kėlinio pabaigoje ir vėl daug aktyvesni buvo jų varžovai, kurie sugebėjo sušvelninti „Baltų Ainių“ pranašumą. Įvartį pelnė į apatinį vartų kampą ritulį pasiuntęs Antonas Sharpanskikhas (18:59, rez. perd. Romanas Reshetnikovas, Yahoras Rubleu).

Antrąjį kėlinį „Kaunas Hockey“ pradėjo kaip iš natų. Nieko nelaukęs Lukas Žukauskas tiksliai iššovė į viršutinį vartų kampą (20:37, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas), o vos po 16 sekundžių į pasimatymą su „ainių“ vartininku Martinu Petiuliu išvestas Kirylas Danilenko išvedė „Kaunas Hockey“ klubą į priekį (20:53, rez. perd. Pavelas Pravilo).

Po dviejų praleistų įvarčių „Baltų Ainių“ komanda pasinaudojo pertraukėlės galimybe ir stabilizavo savo žaidimą išlygindami rezultatą kiekybinio pranašumo metu, tiksliai atakavus Makarui Tokarevui (24:12, rez. perd. Ruslanas Černychas, Matas Čyvas).

Per likusį antrojo kėlinio laiką ne kartą žaidėjai rodė savo emocijas, abejų komandų atstovai nesidrovėjo kibti vieni kitiems į atlapus, bet visa tai nesutrukdė „Kaunas Hockey“ įgyti persvarą. Lygos lyderiai sugebėjo ne tik išsiveržti į priekį po antro L. Žukausko įvarčio (28:47, rez. perd. Grigorijus Vorobyovas, Ylia Malashkevichius), bet ir tiksint paskutinėms kėlinio akimirkoms įtvirtino savo pranašumą Ylia Malashkevichiaus tiksliu šūviu (39:51, rez. perd. E. Chekmaryovas, R. Reshetnikovas).

Trečiojo kėlinio starte „Kaunas Hockey“ panaikino visas oponentų viltis pakovoti dėl taškų. Vos per 25 sekundes nuo kėlinio starto L. Žukauskas (40:14, rez. perd. E. Chekmaryovas) ir V. Jagelavičius (40:25, rez. perd. Aleksandras Strokinas) siuntė ritulius į M. Petiulio vartus, o jį pakeitusiam Kristupui Pranckiečiui vos po 18 sekundžių teko traukti ritulį ir iš savo vartų, įvartį pelnius Dovydui Laimučiui (41:08, rez. perd. R. Reshetnikovas).

„Kaunas Hockey“ pelnė ir savo devintąjį įvartį, pasižymėjus kauniečių gynėjui Aleksandrui Strokinui (43:17, rez. perd. A. Sharpanskikhas, L. Žukauskas), bet išlaikyti tokio žaidimo ritmo viso kėlinio metu jiems nepavyko. Po skaudžių smūgių atsigavę „Baltų Ainiai“ surado būdų atsakyti dviem Nikitos Svarjovo įvarčiais (47:18, rez. perd. R. Černychas, Nikita Bashkirovas ir 49:06, rez. perd. N. Bashkirovas, M. Tokarevas).

Paskutinėmis rungtynių minutėmis abi komandos dar kartą apsikeitė įvarčiais. „Kaunas Hockey“ gretose pasižymėjo A. Sharpanskikhas (54:09, rez. perd. R. Reshetnikovas), o „Baltų Ainių“ komandoje tiksliu metimu atsakė debiutantas Nikolajus Parskarovas (55:31, rez. perd. Jonas Viknius, Nojus Jonas Kudzevičius).