Suomijoje tęsiasi pirmasis šio sezono Euroturo etapas - "Karjala Cup". Šeštadienį įvyko du itin atkaklūs mačai, abiejuose susitikimuose nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo.

Pirmajame dienos susitikime susikovė švedai ir rusai. Nors trečio kėlinio viduryje Švedijos rinktinė turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau komanda sugebėjo išplėšti pratęsimą. Nepaisant to galutinę pergalę pasiekė sėkmingiau baudinių serijoje pasirodžiusi Rusijos nacionalinė ekipa - 5:4 (2:0, 1:1, 1:3, 0:0, 2:1).

Rusams tai buvo pirmoji pergalė, tuo tarpu švedai suklupo antrą kartą iš eilės.

Kitame susitikime Čekijos rinktinė 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pranoko turnyro šeimininkus. Čekai 59-ą mačo minutę išplėšė pratęsimą, o baudinių serijoje patys realizavo tik vieną smūgį, tačiau sugebėjo tobulai apsaugoti savo ginamus vartus.

Po šios pergales Čekijos ekipa tapo vienvalde lydere - ji nugalėjo antrą kartą iš eilės. Suomijos rinktinė lieka su viena pergale.

Sekmadienį čekai 13:30 kausis su rusais, o 17:30 įvyks skandinaviškų šalių kova - Švedija prieš Suomiją.