Rusijos nacionalinė rinktinė 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pasiekė pergalę prieš pasaulio čempionę Suomijos nacionalinę komandą, tačiau pritrūko taško galutinėje turnyrinėje lentelėje, kad rusų rengiamos Pirmojo kanalo taurės pagrindinis prizas liktų namuose.

Rusams abu įvarčius susitikime pelnė Maskos CSKA (KHL) rungtyniaujantis puolėjas Antonas Šlepyševas.

Kitose rungtynėse švedai 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) iškovojo pergalę prieš čekus. Dvi pergales iš trijų galimų iškovojusi Švedijos rinktinė turnyre surinko 6 taškus ir užėmė pirmąją vietą, už nugaros palikdama Rusijos ledo ritulininkus, kurie taip pat buvo laimėję dukart, tačiau vienos šių rungtynių baigėsi pergale po pratęsimo.

Treti galutinėje rikiuotėje liko suomiai, o ketvirti - čekai.

2018 m. ir 2017 m. taurę yra laimėję rusai, o 2016 m. - švedai.

Turnyras rengiamas nuo 1967 m., o jo formatas paskutinį kartą keitėsi 1996-aisiais.

Daugiausiai aukščiausių vietų per taurės istoriją yra iškovoję turnyro rengėjai Rusijos (buv. Sovietų sąjungos) ledo ritulininkai - 34 aukso, 10 sidabro ir 6 bronzos medaliai. Antroje vietoje - čekai (buv. Čekoslovakija) - 9 aukso, 21 sidabro ir 9 bronzos medaliai, o treti - švedai, atitinkamai 5, 5 ir 19 skirtingos prabos medalių.

Pirmojo kanalo taurė - Europoje vykstančių ledo ritulio turnyrų, kitaip vadinamų Euroturais, dalis. Turnyrai vyksta pertraukų šalies čempionatuose metu.