Čekijoje pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionatas pamažu siekia finišo tiesiąją. Pirmojoje pusfinalio akistatoje Rusijos rinktinė po pratęsimo rezultatu 5:4 (3:2, 0:1, 1:1, 1:0) įveikė Švedijos jaunimą. Rusijos rinktinei pergalingą įvartį pelnė Vasilijus Podkolcinas (63:24).

Rungtynės buvo labai permainingos. Švedijos jaunimo rinnktinės žaidėjas R. Sandin po D. Gustafssono perdavimo jau šešioliktąją rungtynių sekundę spėjo pralaužti rusų gynybą ir rituliu skrosti vartų tinklelį (0:16). Tiesa pranašumu švedai džiaugtis galėjo neilgai. Jau po minutės (01:47) A. Holtzas gavo dvi baudos minutes, ko pasekoje rusai pasinaudojo kiekybiniu pranašumu po I. Morozovo taiklaus smūgio į vartus rezultatas tapo lygus (03:04). Visai netrukus N. Hoglanderis už nelegalų veiksmą žaidžiant varžovui į galvą gavo dar 5 minučių baudą (04:22), ką ir vė visai netrukus realizavo Rusijos sportininkai. A. Khovanovas visai netrukus gražiu smūgiu persvėrė rungtynių rezultatą. Įpusėjus pirmajam kėliniui Y. Sokolovas dar labiau padidino Rusijos sportininkų pranašumą įmušdamas trečiąjį komandos įvartį (12:05). Tiesa, netrukus tiksint penkioliktajai kėlinio minutei švedai susikūrę kiekybinę persvarą vėl tiksliai pasiuntė ritulį į vartus ir rezultatas tapo 2:3. Įvarčio autoriumi po N. Lundkvisto ir R. Sandlin perdavimų tapo S.Fagemo (14:54).

Antrajame kėlinyje vėl vyravo kieta kova buvo daug pražangų. Kėlinio viduryje dėka nesaugaus Khovanovo žaidimo susikurdami kiekybinę persvarą Švedijos ledo ritulininkai sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą. (31:02). Vienuoliktąją kėlinio minutę antrą sykį rungtynėse pasižymėjo R. Sandlin.

Trečiajame rungtynių kėlinyje po Lundkvisto įvarčio švedai net spėjo įsiveržti į priekį (44:25), tačiau vos po keturių minučių Y. Sokolovas rezultatą išlygino (48:35). Per likusį laiką komandos apsikeitė pavojingomis progomis, tačiau rezultatas buvo lygus ir teko keltis į pratęsimą.

Pratęsime rusų pergalę užtvirtino V. Podkolzinas kartu išplėšdamas Rusijos komandai ir bilietą į čempionato finalą.

Viso rungtynėse Rusijos rinktinė atliko 44 smūgiius, kai Švedijos komanda beveik dvigubai mažiau - 25.

Rusijos rinktinės varžovai finale dėl aukso paaiškės po kitų pusfinalio rungtynių, kuriose susitinka Kanados (iki 20m.) ir Suomijos (iki 20 m.) rinktinės.