Rusijos sostinėje Maskvoje startavo antrasis šio sezono Euroturo etapas - Pirmojo kanalo taurė.

Turnyro atidarymo rungtynės nesėkmingai susiklostė šeimininkams. Rusijos rinktinė savo gerbėjų akivaizdoje 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) turėjo pripažinti Švedijos nacionalinės komandos persvarą.

Nors rusai buvo laikomi ryškiais mačo favoritais, jau antrojo kėlinio pradžioje jie turėjo trijų įvarčių deficitą. Likus žaisti kiek daugiau nei šešias minutes Rusijos rinktinė pelnė įvartį žaisdama daugumoje ir sušvelnino skirtumą iki minimalaus, tačiau skandinavų gynyba per likusį laiką nesubraškėjo.

Tiesa, reikia paminėti, kad šiame mače Rusijos komanda į vartus smūgiavo net 48 kartus, kai švedai tik 17.

Kitose rungtynėse išsiaiškinti nugalėtoją trijų kėlinių neužteko. Čekai tik per pridėtą laiką palaužė suomius - 4:3 (3:1, 0:0, 0:2, 1:0).

Pratęsimą atnešusį įvartį Suomijos komanda pasiekė paskutinę pagrindinio laiko minutę, tačiau dėl to ilgai mačas neužsitęsė - pratęsime Čekijos rinktinė pasižymėjo sužaidus vos 23 taškus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę.

Primename, kad pirmasis šio sezono Euroturo etapas vyko Suomijoje, o jį netikėtai laimėjo būtent čekai.