Rusijos rinktinė pirmoji žengė į Čekijoje vykstančio pasaulio jaunimo iki 20 metų čempionato Elito diviziono pusfinalį. Rusai ketvirtfinalyje įrodė savo pranašumą prieš šveicarus ir šventė pergalę 3:1 (0:0, 3:1, 0:0).

Rusijos nacionalinė komanda, į priekį išsiveržė antrą antrojo kėlinio minutę, kai Dmitrijus Voronkovas pasižymėjo žaidžiant daugumoje. Tiesa, po beveik šešių minučių šveicarams pavyko išlyginti rezultatą.

15-ą antro kėlinio minutę rusai pasiekė antrą, o 19-ą ir trečią savo įvartį. Šį pranašumą favoritai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Šiose rungtynėse nugalėtojai į vartus metė net 36 kartus, kai jų oponentai atliko viso labo 15 smūgių.

Primename, jog Rusijos rinktinė į ketvirtfinalį žengė užėmė trečią vietą B grupėje, tuo tarpu Šveicarijos komanda A grupėje liko antra.