Ruslanas Černychas prieš keletą savaičių liko be klubo, po to kai paliko Milton Keinso "Thunder" komandą. Visgi, ilgai lietuviui darbo ieškoti nereikėjo. Pranešama, kad žaidėjas susitarė dėl vienerių metų kontrakto su kita Anglijos ekipa - Notinghemo "Lions".

Tiek buvusi, tiek dabartinė R. Černycho komanda rungtyniauja Anglijos NIHL čempionate. Tai antroji pagal pajėguma lyga Didžiojoje Britanijoje, ją lenkia tik - EIHL.

Pasak "Lions" vyriausiojo trenerio Matto Bradbury, tikimasi, kad R. Černychas taps svarbia komandos dalimi: "Treneriai atsakingi už tai, kad Ruslanas sėkmingai adaptuotųsi ir įsilietų į komandą. Jis išalkęs žaidybinio laiko, tikrai tikiu, kad jis taps svarbiu mūsų žaidėų. Jis turi tokių savybių, kurios stiprins mūsų ekipą. Norime pradėti dirbti ir pamatyti Ruslaną žaidžiantį su mūsų apranga", - šiltai apie naująjį auklėtinį kalbėjo M. Bradbury.

Kol kas "Lions" ekipai Šiaurės konferencijoje sekasi sunkiai. Per 9 turus komanda patyrė 9 nesėkmes per pagrindinį laiką ir konferencijoje žengia paskutinėje vietoje. Belieka šiai komandai palinkėti, jog atėjus lietuviui situacija pasikeistų.