Latvijos sostinėje Rygoje penktadienį vyks kiek neįprastas ledo ritulio mačas. Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa sieks svarbių taškų ne tradicinėje savo arenoje, o po atviru dangumi. 

Rygiečiai specialiai įrengtoje arenoje miesto rotušės aikštėje grumsis su savo bendravardžiais - Minsko "Dinamo" žaidėjais.

Pirmą kartą toks renginys buvo surengtas praėjusiais metais. Jį stebėti susirinko 8500 žiūrovų, o dar daugiau nei 2 tūkstančių žmonių mačą žiūrėjo per didelius ekranus šalia arenos.

Po sėkmingo starto, Rygos atstovai nusprendė, kad ši akistata gali tapti kasmetiniu renginiu. Planuojama, kad Rygoje kasmet grumsis būtent vietos numylėtiniai ir Minsko "Dinamo".

Šią iniciatyvą labai teigiamai vertina ir pati lyga. Pasak Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) prezidento Dimitrijaus Černišenko, būtent "Riga Winter Ice Break" mačas bei "Helsinki's Ice Challenge" yra du esminiai sezono renginiai.

"Tai nuostabios šventės ledo ritulio bendruomenėms, tai pritraukia ir žmones, kurie nesidomi šiuo sportu. Galbūt po to jie eis ir į kitas rungtynes", - sakė lygos vadovas.

Susitikimas penktadienį startuos 19:30 val.