Rygos "Dinamo" su Nerijumi Ališausku patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezono starte. Šįkart rygiečiai svečiuose 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) neprilygo vicečempionei Maskvos CSKA komandai.

Pirmąjį mačo įvartį šeimininkai pasiekė septintą antro kėlinio minutę. Tačiau jau po trijų minučių priekyje jau buvo "Dinamo", kadangi 30-ąją rungtynių minute svečiai pelnė net du įvarčius. Trečiajame kėlinyje CSKA lygino rezultatą ir atrodė, kad susitikime gali prireikti pratęsimo, tačiau likus žaisti vos kiek daugiau nei dvi minutes armiečiai mušė ir pergalę atnešusį įvartį.

Pirmame komandos penkete ir vėl žaidęs N. Ališauskas ant ledo praleido kiek daugiau nei keturiolika minučių. Lietuvos rinktinės gynėjas atliko du jėgos veiksmus.