Lietuvio Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa Rusijoje patyrė apmaudžią nesėkmę prieš savo bendravardžius. Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) reguliariojo sezono mače rygiečiai 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)  turėjo pripažinti Maskvos "Dinamo" ekipos persvarą.

Šiose rungtynėse svečiai turėjo 2 įvarčių persvarą, tačiau šeimininkams dar antrame kėlinyje pavyko sušvelninti skirtumą. Itin nesėkmingai Latvijos klubui susiklostė trečiojo kėlinio vidurys, jie praleido 2 įvarčius per 30 sekundžių ir rungtynėse liko be taškų.

Praėjusiame mače poilsio gavęs N. Ališauskas šįkart žaidė pirmame komandos penkete. Lietuvis per 14 min. 48 sek. kartą atakavo vartus ir blokavo smūgį.

Rygos "Dinamo" su 52 taškais Vakarų konferencijoje išlieka devintoje vietoje ir 1 tašku atsilieka nuo atkrintamųjų varžybų zonos. Toje pačioje konferencijoje besivaržantys maskviečiai rikiuojasi penktoje vietoje (62 tšk.).