Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" nesėkme pradėjo naująjį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezoną. Pirmose savo sezono rungtynėse rygiečiai svečiuose 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti Jaroslavlio "Lokomotiv" komandos pranašumą.

Svečiai kur kas geriau pradėjo mačą ir įpusėjus pirmajam kėliniui jau buvo priekyje 2:0. Tiesa, tokį pranašumą pavyko išlaikyti vos dvi minutes. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo lygus, tačiau Rusijos klubas į priekį išsiveržė jau 43-ią mačo minutę ir pranašumą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

N. Ališauskas šiame mače sulaukė trenerio pasitikėjimo - pirmame komandos penketę žaidęs Lietuvos rinktinės gynėjas ant ledo praleido beveik 18 minučių. Šioje rungtynėse jis laimėjo tris jėgos dvikovas ir blokavo vieną smūgį.