Rygos "Dinamo" ekipa su Nerijumi Ališausku tęsia košmarišką atkarpą Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Šįsyk latviai savo arenoje 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) turėjo pripažinti Podolsko "Vityaz" klubo persvarą.

Aštuntą nesėkmę iš eilės patyrusi "Dinamo" 8 mačo minutę išsiveržė į priekį bei atlaikę antrojo kėlinio varžovų šturmą (7 smūgiai prieš 22), prieš lemiamas 20 minučių buvo priekyje. Visgi, svečiai jau trečio kėlinio pradžioje lygino rezultatą, o iki pagrindinio laiko likus kiek mažiau nei 5 minutėms pasiekė ir pergalingą įvartį.

N. Ališauskas šiame mače žaidė pirmame komandos penkete. Per beveik 16 minučių lietuvis blokavo 2 smūgius, atliko 2 jėgos veiksmus ir sykį pats smūgiavo į vartus.

Vos 6 taškus savo sąskaitoje turinti "Dinamo" Vakarų konferencijoje rikiuojasi paskutinė, dvylikta. Tuo tarpu "Vityaz" su 25 taškais yra absoliuti čempionato lyderė.