Lietuvio Nerijaus Ališauskio atstovaujam Rygos "Dinamo" ekipa patyrė dar vieną nesėkmę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Šįsyk Latvijos klubas po pratęsimo 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Rusijos komandos Ufos "Salavat Yulaev" persvarą.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje turėjo dviejų įvarčių persvarą, bet per minutę du įvarčius įmušė rygiečiai lygino rezultatą. Mačo startas žadėjo itin rezultatyvią kovą, tačiau per antrąjį ir trečiąjį kėlinį varžovėms pasižymėti nepavyko, o liemamą įvartį Ufos ekipa pelnė antrąją pratęsimo minutę.

N. Ališauskas rungtyniavo pirmame komandos penkete ir ant ledo išbuvo 16 min. 47 sek. Jis gavo 2 baudos minutes ir atliko 2 jėgos veiksmus.

Vakarų konferencijoje "Dinamo" lieka devinta (46 tšk.), o "Salavat Yulaev" Rytų konferencijoje užima šeštą poziciją (58 tšk.).