Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) penktą kartą iš eilės pralaimėjo Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa. Šįsyk rygiečiai savo arenoje po pratęsimo 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti Rusijos klubo "Sochi" pranašumą.

Šiose rungtynėse Latvijos komanda oponentų vartus per pagrindinį laiką atakavo net 36 kartus, kai "Sochi" žaidėjai tą padarė tik 16 sykių. Nepaisant to, vos tik prasidėjus pratęsimui svečiai surengė vartų apgultį ir pergalingą įvartį pasiekė jau 44 papildomo laiko sekundę.

N. Ališauskas šįkart žaidė antrame komandos penkete. Lietuvos rinktinės gynėjas ant ledo praleido kiek daugiau nei 16 minučių ir per šį laiką blokavo du smūgius, atliko jėgos veiksmą bei taip pat užsidirbo dvi baudos minutes.

Po šio mačo "Dinamo" nusirito į paskutinę Vakarų konferencijos vietą (33 tšk.). 48 taškus savo sąskaitoje turinti "Sochi" toje pačioje konferencijoje rikiuojasi devintoje pozicijoje.