Po truputį įsibėgėjanti Rygos "Dinamo" ekipa su lietuviu Nerijumi Ališausku Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) pasiekė antrą pergalę iš eilės. Šįsyk rygiečiai svečiuose kiek netikėtai 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pranoko Minsko "Dinamo" klubą, kuriam tai buvo jau septintoji nesėkmė iš eilės.

Įdomu tai, jog latviai šiame mače atliko vos 14 smūgių į vartus, kai šeimininkai tą darė net 37 kartus.

N. Ališauskas žaidė pirmame komandos penkete. Jis ant ledo išbuvo beveik 22 minutes ir per šį laiką blokavo penkis smūgius, laimėjo jėgos dvikovą ir užsidirbo dvi baudos minutes pačioje rungtynių pabaigoje.

Po šios pergalės Rygos "Dinamo" po ilgos pertraukos pakilo iš paskutinės Vakarų konferencijos vietos. Dabar konferencijos dugne atsidūrė būtent Minsko klubas. Tiesa, jis su Latvijos ekipa turi tiek pat taškų ir yra sužaidęs vienu maču mažiau.