Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) jau tryliktą pralaimėjimą iš eilės patyrė šansus į atkrintamąsias patekti praradusi Rygos "Dinamo" ekipa. Šįsyk rygiečiai namuose po pratęsimo 6:7 (5:2, 0:3, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti Maskvos "Dinamo' persvarą.

Primename, kad Rygos "Dinamo" atstovaujantis lietuvis praėjusiame mače patyrė traumą, todėl šį mačą praleido.

Pačios rungtynės priminė amerikietiškus kalnelius - šeimininkai pirmą kėlinį baigė trimis įvarčiais ir pradėjo triuškini oponentus, bet antrajame kėlinyje visą pranašumą iššvaistė. Paskutinę pagrindinio mačo minutę Rygos klubas jau atsilikinėjo, bet sugebėjo išplėšti pratęsimą, kuriame laimė jau nebenusišypsojo.

Primename, jog Rygos "Dinamo" jau neturi šansų patekti į atkrintamąsias varžybas.