Netikėtą pergalę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) pasiekė Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa. Ji svečiuose 4:3 (1:0, 3:1, 0:2) pranoko Čialiabinsko "Tractor" klubą.

Šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje lygino rezultatą, tačiau rygiečių tai nė kiek nesujaudino. Jie puikiai žaidė puolime ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą turėjo solidžią 3 įvarčių persvarą. Per lemiamas 20 minučių traktoristai tiesiog dominavo. Jie atliko 13 smūgių į vartus, kai "Dinamo" tai padarė tik sykį, tačiau nepaisant to, vieno įvarčio bent jau iki pratęsimo Rusijos klubui pritrūko.

N. Ališauskas žaidė pirmajame komandos penkete. Lietuvis per kiek daugiau nei 19 minučių sykį smūgiavo į vartus, blokavo 3 oponentų metimus ir atliko 4 jėgos veiksmus.

Pirmą kartą šiame sezone svečiuose nugalėjusi "Dinamo" Vakarų konferencijoje lieka paskutinė, dvylikta.