Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) rungtynėse savo arenoje 3:5 (1:0, 2:1, 0:4) turėjo pripažinti vieno iš lygos favoritų Sankt Peterburgo SKA klubo pranašumą.

Rygiečiai antro kėlinio pabaigoje pasižymėjo trečią kartą ir įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Visgi, apčiuopiamos persvaros ilgai išlaikyti nepavyko. Jau aštuntą trečio kėlinio minutę reezultatas buvo lygus, o dar po penkių minučių priekyje jau buvo rungtynių favoritai. Praradę pranašumą, "Dinamo" žaidėjai taip ir nesugebėjo grįžti į rungtynes.

N. Ališauskas ir vėl žaidė antrame komandos penkete. Jis žaidė beveik 20 minučių. Per šį laiką gynėjas blokavo smūgį ir atliko du jėgos veiksmus.

"Dinamo" su 27 taškais Vakaruose užima dešimtą vietą, tuo tarpu SKA su net 46 taškais toje pačioje konferencijoje - antra.