Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) dar vieną lengvą pergalę iškovojo lyderė Elektrėnų "Energija". Čempionės titulą ginanti ekipa išvykoje be vargo 5:0 (1:0, 0:0, 4:0) sutriuškino Vilniaus "Hockey Punks" klubą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą namuose sausio pirmojoje pusėje.

Įdomu tai, jog "pankai" yra vienintelė komanda, kuri šį sezoną iš "Energijos" sugebėjo atimti taškus. Abusyk, kai ekipos žaidė Elektrėnuose pergales šventė būtent "Hockey Punks", tuo tarpu savo arenoje vilniečiai elektrėniškių pranašumą turi pripažinti jau trečią kartą šiame sezone.

Po penktosios tarpusavio akistatos, komandų pozicijos turnyrinėje lentelėje nepasikeitė. Jau 33 taškus savo sąskaitoje turinti "Energija" užima pirmą vietą, o "Punks" su 11 taškų išlieka treti.

Plačiau apie rungtynes:

"Hockey Punks" sunkiai sekėsi stabdyti svečius, todėl šeimininkai dažnai žaisdavo mažumoje. Nepaisant to, didžiąją pirmo kėlinio dalį "pankams" pavyko nepraleisti įvarčio. Tiesa, "Emergija" nuolat spaudė varžovus ir pasiekė tikslą 17-ą mačo minutę, kai pasižymėjo Aurimas Gaidauskas (16:09, rez. perd. Rolandas Aliukonis ir Donatas Vitte).

Antramė kėlinyje ir vėl kiek geriau puolime atrodė "Energija", tačiau pastarasis baigėsi be įvarčių ir prieš trečiąją mačo dalį ekipas skyrė minimalus skirtumas.

Nors susirinkę žiūrovai dar tikėjosi išvysti intrigą, bet čempionė per paskutines 20 minučių parodė savo galią. 6 minučių atkarpoje "Energija" pasižymėjo net 4 sykius - įvarčius mušė Andrius Židkovas (47:50, rez. perd. Michailas Jevstignejevas ir Karolis Kubilius), Mantas Marcinkevičius (49:10), Deividas Kazlauskas (52:38, rez. perd. R. Aliukonis) ir Konstantinas Isajevas (53:27, rez. perd. A. Židkovas ir Justinas Vėželis). Per likusį laiką ekipos nepasižymėjo ir elektrėniškiai iš Vilniaus išsivežė triuškinančią pergalę 5:0.