Špenglerio taurės ("Spengler Cup") turnyre Davose (Šveicarija) pirmąjį mačą sužaidė šeimininkė "Davos HC" ekipa. Vietos fanų aistringai palaikomiems ledo ritulininkams buvo klijuojama mačo favoritų etiketė, tačiau Davoso klubas 1:4 (0:1, 0:0, 1:3) turėjo pripažinti Tršineco "Ocelari" (Čekija) pranašumą. 

Šveicarai pirmą trečio kėlinio minutę lygino rezultatą, tačiau likus žaisti mažiau nei tris minutes čekai susigrąžino minimalią persvarą. "Davos HC" bandė vartininką keisti šeštu aikštės žaidėju, o tai leido čekams pasiekti dar du įvarčius į tuščius vartus.

Kasmetiniame Špenglerio taurės turnyre Davoso mieste šeimininkams tai buvo pirmasis mačas, tuo tarpu "Ocelari" ketvirtadienį jau pralaimėjo Kanados rinktinei. Būtent ji šiuo metu antroje grupėje užima pirmą vietą ir yra arčiausiai tiesioginio bilieto į pusfinalį. Visgi galutinė padėtis turnyrinėje grupės lentelėje paaiškės tik po kanadiečių ir "Davos" susitikimo šeštadienio vakarą.

Šeštadienį taip pat žais pergalę pirmajame mače pasiekę Turku TPS (Suomija) ledo ritulininkai ir HC Ambri-Piotta (Šveicarija).