Koronavirusas ir toliau vienija pasaulį ir vis daugiau įmonių savo veiklą nukreipia būtent kovai prieš pasaulyje siaučiančią pandemiją. Dabar, kai ledo ritulio sezonas daugumoje lygų jau yra atšauktas, vienas didžiausių Šiaurės Amerikos ledo ritulio reikmenų ir atributikos gamintojų "Bauer" paskelbė, jog sieks prisidėti prie koronaviruso pažabojimo.

"Bauer" pristabdo savo pagrindinę veiklą ir didžiausius pajėgumus mes į apsauginių kaukių gaminimą. Mokslininkai jau įrodė, kad pastarosios mažina viruso plitimo galimybes.

"Mes nusprendėme susitelkti į apsauginių kaukių gamybą ir taip prisidėti prie kovos su koronavirusu. Mes visi turime susitelkti į šią kovą ir pasistengti apsaugoti kiek įmanoma daugiau žmonių", - socialiniuose tinkluose rašė "Bauer" atstovai.

"Šiuo metu mes visi žaidžiame už tą pačią komandą", - pridėjo įmonė.

"Bauer" jau netrukus pradės apsauginių kaukių gamybą Kanadoje ir Didžiojoje Britanijoje. Kiek vėliau apsauginės kaukės bus gaminamos ir Jungtinėse Valstijose. Pirmoji pagamintų kaukių siunta bus perduota Kanados sveikatos apsaugos sistemos darbuotojams.

Įmonės atstovai taip pat teigė, jog jų apsauginės kaukės nekainuos brangiai, be to padės išsaugoti darbuotojus šiuo, sporto pasauliui, sunkiu metu.