Nacionalinė ledo ritulio lyga (NHL) plečiasi ir toliau. Dar 2017 m. lygoje debiutavo Las Vegaso „Golden Knights“ komanda, kuri jau pirmajame savo sezone nukeliavo iki pat NHL superfinalo ir sukurdavo, ko gero, geriausius šou prieš rungtynes visoje lygoje. Šį antradienį pranešta, kad nuo 2021 m. rudens lygoje padaugės ekipų ir dalyvaus nebe 31-a, o 32 komandos. Į NHL nuspręsta priimti Sietlo (JAV) klubą, kurio pavadinimas paaiškės artimiausiu metu.

Antradienį pranešta, kad nuo 2021 m. rudens lygoje žais nebe 31-a, o 32 komandos. Į NHL nuspręsta priimti Sietlo (JAV) klubą, kurio pavadinimas kol kas neišrinktas. „Tai jaudinanti ir istorinė diena mūsų lygai. Plečiamės į vieną inovatyviausių, gražiausių ir sparčiausiai augančių JAV miestų. Sietlas yra miestas, kuriame žaidė pirmoji istorijoje JAV komanda, laimėjusi Stenlio taurę. Džiaugiamės, kad savo organizacijoje pagaliau turėsime ir Sietlo ekipą“, - kalbėjo NHL komisaras Gary Bettmanas.

Naujojo Sietlo klubo savininkams teks pakloti net 650 mln. JAV dolerių už norą žaisti NHL. Las Vegaso klubui ši privilegija kainavo kiek mažiau – 500 mln. JAV dolerių. Anksčiau spėliota, kad Sieto klubas NHL galėtų debiutuoti jau 2020 m. rudenį, bet dėl „KeyArena“ renovacijos debiutas buvo atidėtas vieneriems metams. Sietlo komanda bus 16-oji Vakarų konferencijoje. Taip išsilygins abiejų konferencijų komandų skaičius. Vietos NHL siekė ir Kvebekas (Kanada), bet Rytuose esantis miestas būtų išbalansavęs konferencijų struktūrą, todėl kol kas pasirinkti kiti variantai.