Kasmetinėje Špenglerio taurėje Šveicarijos Davoso mieste šiemet neišvysime Kanados rinktinės. Šios šalies atstovai pranešė, jog dėl tam tikrų organizacinių kliūčių rinktinės dalyvavimas turnyre tapo neįmanomas.

Špenglerio taurės organizatoriai dėl susidariusios situacijos išreiškė apgailestavimą, tačiau kartu išliko supratingi. "Visi žinome, kad šiais laikais keliauti yra itin sunku. Kanados rinktinę labai smarkiai paveikė apribojimai skirtingose šalyse, prie komandos negali prisijungti daug svarbių žaidėjų ir viską susumavus, komandos dalyvavimas turnyre tapo neįmanomas", - sakė Špenglerio taurės direktorius Marcas Gianola.

Iškart po to, paaiškėjo ir dar viena liūdna žinia. Iš artėjančio turnyro yra priversta trauktis ir Šveicarijos komanda "Ambri-Piotta". Taip nutiko todėl, kad daugeliui komandos žaidėjų buvo diagnozuotas koronavirusas.

Iškart po šių žinių, taurės rengėjai pranešė, jog turnyre dalyvaus Bratislavos "Slovan". Tuo tarpu kita nauja turnyro komanda turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Antrą Kalėdų dieną startuojančioje Daviso taurėje rungsis "Davos" (Šveicarija), Prahos "Sparta" (Čekija), "KalPa" (Suomija), "Frolunda" (Švedija).