Pirmosiose šeštadienio Davose (Šveicarija) vykstančiose Špenglerio taurės rungtynėse šveicarai HC Ambri-Piotta nepaliko vilčių Turku TPS (Suomija) ledo ritulininkams ir įveikė juos 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

Laimėtojai "Torriani" grupėje žengia be pralaimėjimų ir po dviejų mačų užsitikrino pirmąją vietą grupėje. Šveicarai laukia kitų šeštadienio rungtynių "Cattini" grupėje tarp Kanados rinktinės ir turnyro šeimininko HC Davos klubo - po šio susitikimo paaiškės tolimesnis varžovas.

Pirmasis kėlinys šveicarų ir suomių kovoje favorito neišskyrė ir tik antrajame kėlinyje HC Ambri-Piotta puolėjas amerikietis Brianas Flynnas išnaudojo kiekybinę persvarą - tam prireikė vos dvidešimties "powerplay" sekundžių. Sužaidus 34 minutes TPS vėl liko mažumoje. Šveicarai tuo metu neįmušė, bet vos tik suomiai buvo pilnos sudėties 35 min. 34 sek. sekė Matto D'Agostini įvartis, padidinęs HC Ambri-Piotta pranašumą.

Trečią įvartį likus žaisti minutę iki susitikimo pabaigos į Turku klubo tuščius vartus pasiuntė tas pats kanadietis M.D'Agostini.

Šveicarai daug geriau išnaudojo progas metimais į vartų zoną - per rungtynes metė 20 kartų, kai tuo tarpu suomiai atliko 32 metimus, bet nė vienas jų tikslo nepasiekė.

Pirmą vietą grupėje laimėję HC Ambri-Piotta ledo ritulininkai sekmadienį ilsėsis.