Antrose Davose (Šveicarija) vykstančiose Špenglerio taurės rungtynėse Kanados rinktinė nepaliko vilčių Tršineco Ocelari HC (Čekija) ekipai 4:1 (1:0, 2:1, 1:0).

Čekai visas rungtynes klimpo kanadiečių gynybos gniaužtuose, taip pat jiems trukdė gaunamos baudos minutės - iš viso Tršineco klubas jų užsidirbo 12, o Kanados komanda - vos 4. Būtent du kanadiečių įvarčiai buvo pasiekti jiems žaidžiant daugumoje.

Kanadai įvarčius pelnė Krisas Versteegas ir Kevinas Clarkas, surinkęs "hattrick'ą", kai dukart pasižymėjo antrajame bei kartą trečiajame kėliniuose. "Ocelari" gretose pasižymėjo tik lenkas Aronas Chmielewskis.

Antrąją varžybų dieną, penktadienį, į kovą stos dar nežaidusios komandos -  Turku TPS (Suomija) ir turnyro šeimininkas Davoso HC (Šveicarija) klubas. Suomiai 16:10 žais su KHL rungtyniaujančia ekipa Salavato "Yulaev" (Rusija), o Davoso komanda 21:15 mes iššūkį Kanadai pralaimėjusiai "Ocelari".