Šveicarijos mieste Davose tęsiasi kasmetinis renginys Špenglerio taurė ("Spengler Cup"). Antrą turnyro dieną antrą pralaimėjimą iš eilės kiek netikėtai patyrė ir grupėje pasirodymą be taškų baigė Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) atstovė Salavato "Yulaaev" ekipa. Pastaroji 3:4 (1:1, 0:3, 2:0) nusileido "TPS Turku" (Suomija) klubui.

Likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes komandasd dar skyrė trys įvarčiai. Rusijos ekipa parodė kovingumą ir paskutinę pagrindinio laiko minutę sušvelnino skirtumą iki minimalaus. Visgi, pakovoti dėl pratęsimo paprasčiausiai nebebuvo laiko.

Ši pergalė suomiams išsaugojo galimybes grupėje užimti pirmą vietą, kuri garantuotų tiesioginį kelialapį į varžybų pusfinalį. "TPS Turku" bei taip pat pirmoje grupėje besivaržatni Šveicarijos komanda "Ambri-Piotta" turi po tris taškus, tad laukianti jų tarpusavio akistata atsakys į klausimą, kas gaus tiesioginį bilietą į pusfinalį.

"Yulaaev" grupėje tikrai liks paskutinė, tad ketvirtfinalyje aiškinsis santykius su klubu, kuris užims antrą vietą antroje grupėje.