Liko mažiau nei dveji metai iki naujo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) klubo prisijungimą į 31 komandų NHL šeimą. Naujoji Sietlo ekipa NHL startuos 2021-2022 m. sezone. Paskutinį kartą NHL naujoku papildė 2017-2018 m., kuomet į pajėgiausią pasaulio ledo ritulio lygą žengė "Vegas Golden Knights".

Kai prieš daugiau nei metus buvo nuspręsta, jog NHL plėsis, prasidėjo įnirtingi darbai, kurie padėjo pagrindą naujo klubo sūkurimui - buvo suburta specialistų komanda - nuo žemiausios iki aukščiausios grandies vadovų.

Nors Sietlo klubas dar neturi pavadinimo, bet jau turi viziją ir realius darbus link to, kaip atrodys namų aikštelė visiems Sietlo miesto ledo ritulio sirgaliams.

"Key arena" taps namų aikštele naujiesiems Sietlo ledo ritulininkams.

1962 m. pradėtas eksploatuoti statinys reikalavo šiuolaikinių sporto architektūros tendencijų dvelksmo, todėl buvo pradėti griovimo, o paskui ir statybos darbai.

Arenos renovacijos metu pastatas atnaujintas iš esmės - vienintelis dalykas, kuris minės beveik 60 metų senumo arenos egzistavimą, yra stogas, o kitos konstrukcijos - pakeistos, arena "pagilinta" daugiau nei 5 metrais.

"Key arena" rekonstrukcijos biudžetą sudaro 930 mln. JAV dolerių, o planuojama jos durų atvėrimo data - 2021 m. birželis

Atnaujintas sporto kompleksas talpins 18 tūkstančių žiūrovų - tūkstančiu daugiau nei iki rekonstrukcijos.

Manoma, kad arenos renovacija į Sietlo miestą atves ne tik ledo ritulį, bet ir sugrąžins krepšinio kovas, kuomet miestas turės ne tik profesionalią ledo ritulio, bet ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubą.