Sėkmingą sezono pradžią Suomijos jaunimo lygoje apkartinusi kelio trauma lietuvį puolėją Martyną Grinių išmušė iš vėžių, bet nesustabdė. Rugsėjį iškritęs iš rikiuotės "Vaasan Sport" žaidėjas sveiksta ir džiaugiasi, jog traumos padariniai nebuvo rimti, operacijos neprireikė.

"Įtvaro nebereikia nešioti. Viskas lygtais sugijo. Dabar tik reikia gerai atsistatyti, reabilituotis, atgauti jėgą ir truputį užauginti "mėsos" aplink sužeistą kelį. Ir viskas bus gerai. Dirbu ir tikiuosi greitai būsiu formoje", - ledoritulys.lt sakė šįmet abitūros egzaminus laikysiantis M.Grinius, prieš dvi savaitęs atšventęs 18-ąjį gimtadienį.

2019-2020 m. sezone Lietuvos puolėjas iki traumos buvo spėjęs per 6 mačus surinkti 5 taškus - pelnė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Ledo ritulininkui dabar yra gaminamas specialus kelio įtvaras, padėsiantis mažinti kojos daliai teikiamą krūvį.

"Su juo reikės maždaug metus žaisti", - teigė M.Grinius.

Ant ledo 18-metus planuoja žengti jau po savaitės, o gruodį - pradėti treniruotis. Iki to laiko lietuviui patartina vengti kontaktinio sporto.

M.Grinius viliasi galėsiąs padėti Lietuvos jaunimo rinktinei sausį vyksiančiose pasaulio U-20 pirmenybėse Lietuvoje.

"Aš labai noriu važiuoti ir kovoti už rinktinę. Bus matyt, kaip pavyks, bet tikiuosi. Kol kas nežinau, ar dar spėsiu Suomijoje sužaisti, ar iškart jungsiuos prie rinktinės", - ledoritulys.lt teigė M.Grinius, taip pat palaikantis ryšį su Lietuvos jaunimo rinktinės vyriausiuoju treneriu kanadiečiu Dougu Boulangeriu.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė į kovą su bendraamžiais stos sausio 6-12 dienomis. Lietuviai žais su Didžiosios Britanijos, Japonijos, Rumunijos, Serbijos ir Ispanijos rinktinėmis ir varžysis dėl to, apie ką Vilniuje svajos visos nacionalinės komandos – pirmosios vietos bei kelialapio į aukštesnį divizioną.

U-20 pirmenybės yra paskutinės prieš vyrų lygmenį ir yra laikomos tarpinėmis tarp jaunimo ir suaugusiųjų ledo ritulio, tad jose bus galima pamatyti ne vieną netolimos ateities ir Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės veidą. Lietuvos rinktinei siekiant pergalių, jiems bus būtina ir žiūrovų pagalba. 

Bilietais prekiaujama platformoje bilietai.lt. Vienų rungtynių kaina - nuo 6 EUR, o abonemento, kuris atvers duris į visas čempionato rungtynes, - 21 euras.