Švedijos jaunimo iki 20 metų rinktinė rodo jėgą pasaulio čempionato Elito divizione. Skandinavijos atstovai paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) sutriuškino varžybų šeimininkę Čekijos rinktinę.

Čekams šiame mače pavyko atsilaikyti 13 minučių. Tuomet švedai pelnė įvartį žaisdami daugumoje, o po dviejų minučių sugebėjo įmušti patys žaisdami 4 prieš 5. Vėliau visiškai mačą kontroliavusi Švedijos ekipa tik dar labiau išaugino savo persvarą.

Nugalėtojai šiame susitikime iš viso atliko 37 metimus į vartus, o čekai tą padarė 23 sykius. Švedijos nacionalinė komanda buvo itin aktyvi susitikimo pradžioje ir prasidėjus trečiajam kėliniui.

Švedų rinktinė lieka vienintele komanda, kuri pirmenybėse nepatyrė pralaimėjimų. Į atkrintamąsias jie žengė turėdami vienuolika taškų A grupėje. Didžiausio pasipriešinimo geltonai-mėlyni sulaukė pačiose pirmose savo rungtynėse, kai savo kaimynus suomius pranoko tik per pratęsimą. Čekai B grupėje užėmė ketvirtą vietą.