Vokietijos trečioje lygoje pralaimėjimą patyrė Tado Kumeliausko atstovaujama Rosenhaimo "Starbulls" ekipa. Ji išvykoje 4:7 (2:3, 1:2, 1:2) turėjo pripažinti "Deggendorfer" klubo pranašumą.

T. Kumeliauskas šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą. Jis 16-ą mačo minutę prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio, po kurio Rosenhaimo komanda savo atsilikimą sumažino iki minimalaus (2:3). Lietuvos rinktinės puolėjas taip pat užsidirbo 4 baudos minutes - 2 pirmajame ir 2 trečiajame kėlinyje.

Po šios nesėkmės "Starbulls" turnyrinėje lentelėje nukrito į trečią vietą (60 tšk.). Lietuvio klubą pralenkė būtent "Deggendorfer" ekipa. Ji taip pat turi 60 taškų, tačiau aukštesnę vietą užima dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio.