Apmaudų pralaimėjimą Vokietijos antroje lygoje patyrė Tado Kumeliausko atstovaujama "Landshut" ekipa. Pirmą kartą namuose šį sezoną žaidusi "Landshut" 4:5 (0:1, 2:1, 2:2, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti "Crimmitschau" klubo persvarą po baudinių serijos.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti vos 6 sekundes "Landshut" dar turėjo įvarčio deficitą, bet paskutiniu savo smūgiu išplėšė pratęsimą. Nepaisant to, nei karto per baudinių seriją pasižymėti nesugebėjusi namų komanda vis tiek suklupo.

T. Kumeliauskas šiose rungtynėse surinko 2 naudingumo balus. Būtent lietuvis mušė pirmąjį savo komandos įvartį antrojo kėlinio viduryje, tuomet rezultatas buvo 1:2. Žaidėjas taip pat prisidėjo ir prie trečiojo šeimininkų įvarčio, po jo rezultatyvaus perdavimo "Landshaut" išsiveržė į priekį 3:2.