Lietuvos rinktinės puolėjo Tado Kumeliausko atstovaujamas Rozenhaimo "Starbulls" klubas išvykoje apmaudžiai 9:5 (5:1, 2:2, 2:2) pralaimėjo Vokietijos Oberliga Pietų diviziono rungtynes Sonthofeno "ERC Bulls" ekipai.

28-erių lietuvis pelnė antrą ir penktą "Starbulls" įvarčius, tačiau po tragiško pirmojo kėlinio atsilikimas nuo varžovų buvo pernelyg didelis. Trečiojo kėlinio pabaigoje T.Kumeliauskas gavo dar vieną tašką, atlikdamas rezultatyvų perdavimą komandos draugo Dominiko Daxelbergo atakoje.

"ERC Bulls" ledo ritulininkai keturis iš savo devynių įvarčių įmušė po "Starbulls" pražangų, būdami daugumoje, tuo tarpu Rozeinhaimo klubas tuo pasinaudojo tik dukart iš septynių.

"Starbulls" Pietų diviziono turnyrinėje lentelėje užimą 4-ą vietą su 34 taškais per 21 susitikimą. Per tiek pat rungtynių Sonthofeno komanda yra surinkusi 28 taškus ir rikiuojasi 8-oje vietoje.

T.Kumeliausko klubą nuo aukštesnės trečiosios vietos skiria vos taškas, tačiau 3-oje vietoje esantis Fiuseno EV klubas yra žaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.