Vokietijoje vykstančiame pasaulio jaunimo iki 20 metų ledo ritulio čempionato A divizione trečią nesėkmę patyrė Latvijos rinktinė. Ji kiek netikėtai 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) nusileido norvegams ir kirto į penktą poziciją iš šešių.

Kitame mače pirmą pergalę iškovojo ir iš dugno pakilo Austrijos rinktinė 4:2 (1:2, 1:0, 2:0). Pastaroji nugalėjo Prancūzijos komandą ir gerokai pablogino "mėlynųjų" padėtį.

Latvijos ir Prancūzijos nacionalinės ekipos savo sąskaitoje turi tik po 3 taškus, o paskutinę vietą turnyre užėmusi ekipa kris į B divizioną.

Latviai rikiuojasi penkti, kadangi turi geresnį įmuštų ir praleistų įvarčių balansą, tačiau galiausiai viskas spręsis penktajame ture. Ten Latvijos rinktinė aiškinsis santykius su baltarusiais, o prancūzai su lyderiais vokiečiais.

Visiškai rami dėl išlikimo negali būti ir 4 taškus turinti Austrijos rinktinė, tuo tarpu jos varžovės Norvegijos ekipos šansai kristi į žemesnį divizioną turint 6 taškus yra tik teoriniai.

Primename, jog A divizione pirmauja ir geriausias galimybes patekti į aukščiausią divizioną turi vokiečiai, kurie lyderių akistatoje penktadienį pranoko baltarusius.

A diviziono turnyrinė lentelė:

Vieta Komanda Perg./pral. Taškai
1. Vokietija 4/0 12
2. Baltarusija 3/1 9
3. Norvegija 2/2 6
4. Austrija 1/3 4
5. Latvija 1/3 3
6. Prancūzija 1/3 3