Švedijos jaunimo rinktinė (iki 20 metų) pasaulio čempionate Čekijoje iškovojo bronzos medalius. Mažajame finale ji 3:2 (1:2, 2:0, 0:0) pranoko kitą Skandinavijos atstovę Suomijos nacionalinę komandą.

Įpusėjus mačui priekyje dar buvo suomiai, tačiau vienuoliktą antro kėlinio minutę švedai lygino rezultatą, o dar po trijų minučių pelnė ir pergalę atnešusį įvartį.

Trečiame kėlinyje nugalėtojai atliko tik keturis smūgius į vartus, tačiau sugebėjo apsiginti nuo visų vienuolikos suomių metimų. Bendrai Švedijos rinktinė varžovų vartus atakavo 26 kartus, o suomiai tą padarė 34 sykius.

Primename, jog šios rinktinės tarpusavyje žaidė ir pirmajame A grupės ture. Tuomet taip pat triumfavo švedai, tiesa tuomet jie tą padarė po pratęsimo.