Elektrėnuose įvyko trečiasis šio sezono Pipirų turnyro turas. Jis buvo išskirtinis tuo, jog prieš Lietuvos ekipas pirmą kartą varžėsi ir Kaliningrado "Feniks" (Rusija) U-9 ekipa, atvykusi su gausia palaikymo komanda. Mūsų kaimynai turnyre startavo B divizione.

Pipirų turnyre žaidžia Geležinio Vilko, Sostinės ledo ritulio akademijos, Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos, Šiaulių Šaulio, Griunvaldas/Kaunas Hockey, "Hockey Punks", Klaipėdos Baltijos, HC Klaipėda, Skato ir Baltų Ainių U-9 komandos, sudarytos iš devynmečių ir jaunesnių žaidėjų.

Taip pat įdomu tai, kad B divizione žaidžia pirmą kartą suburta Sostinės ledo ritulio akademijos mergaičių komanda. 

Kartą per mėnesį Elektrėnuose vykstančiame turnyre jaunieji ledo ritulio žaidėjai žaidžia ne per visą, o per pusę arenos, be to vyksta ne pilnas mačas, o du kėliniai po 10 minučių nestabdomo laiko. Tokia praktika vaikų ledo ritulyje yra taikoma dabartinių pasaulio čempionų šalyje Suomijoje.

Komandos varžosi suskirstytos į dvi grupes. A grupėje žaidžia labiau patyrę ledo ritulininkai, kurie po metų peržengs U-11 ekipų barjerą, o B grupėje kovoja ledo ritulio pradinukai.

Spalio mėnesį startavusiame 2019-2020 m. Pipirų sezone daugelis jaunųjų žaidėjų gavo oficialių ledo ritulio varžybų krikštą, kuomet ne tik įmušamas įvartis ar rezultatyvus perdavimas, bet ir išgirstamas teisėjo švilpukas. Dabar, jau trečiajame ture, "pipirai" yra gerokai patobulėję, kas turnyrą daro tik įdomesnį - rezultatai yra mažiau nuspėjami, nes būsimos Lietuvos ledo ritulio žvaigžės yra jau įgijusios patirties ir vejasi bendraamžius.