Suomijoje ketvirtadienį startavo trečiasis šio sezono Euroturo turnyro etapas - "Beijer Hockey Games". Pirmąjame ture pergales pasiekė Skandinavijos atstovės - šeimininkai suomiai ir Švedijos rinktinė.

Suomijos nacionalinė komanda 3:0 (3:0, 0:0, 0:0) sutriuškino rusus. Pirmą įvartį etapo rengėjai pasiekė jau pirmą mačo minutę, o sužaidus septynias minutes jau buvo pasiekti visi šių rungtynių įvarčiai.

Suomiai šiame mače į vartus metė 25 kartus, rusai - 18 sykių.

Kitame mače švedai 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) palaužė čekus. Švedijos rinktinei pegalingą įvartį pasiekė iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti nepilnas penkias minutes.

Šių rungtynių metu vyko itin lygus žaidimas, o tą puikiai atspindi ir smūgiai į vartus - 26 prieš 25 švedų naudai.

Primename, jog pirmajame šio sezono Euroturo etape triumfavo Čekijos, o antrajame Švedijos rinktinė.