Vilniuje susitikimo dėl 5-osios vietos finišavo "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup" turnyras. Lietuvos rinktinei pavyko finišuošti pergalingai - mūsiškiai 6:3 (2:0, 1:2, 3:1) pranoko Estijos nacionalinę komandą ir draugiškame turnyre liko priešpaskutinėje vietoje.

Lietuviai antro kėlinio pradžioje pirmavo 3:0 ir atrodė, kad šio susitikimo rezultatas jau yra aiškus. Visgi, estai neketino pasiduoti anksčiau laiko. Iš pradžių svečiai sušvelnino rezultatą, o paskutinę antrojo kėlinio minučių sumažino skirtumą iki minimalaus (3:2).

Tiesa, per trečiąjį kėlinį favorite laikyta Lietuvos ekipa sugebėjo greitai įrodyti savo pranašumą. Dar per pirmąją kėlinio pusę šeimininkai pasižymėjo trissyk ir mačo nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių.

Įvarčius Lietuvos komandai pelnė Povilas Verenis, Arnoldas Bosas (du įvarčiai), Emilijus Krakauskas, Paulius Gintautas ir Aivaras Bendžius.

Susitikimo vaizdo įrašas:

Primename, jog Lietuvos rinktinė dėl 5-osios vietos žaidė, kadangi A grupėje užėmė paskutinę, trečią vietą. Lietuviai pirmame mače po baudinių serijos nugalėjo Japonijos rinktinę, tačiau antrame mače nusileido baltarusiams (komanda iki 25 metų). Surinkusi du taškus Lietuvos rinktinė liko grupės dugne.

Turnyre triumfavo Latvijos B komanda, kuri sudaryta iš Latvijos čempionate žaidžiančių žaidėjų. Finale ji pranoko japonus. Trečioji vieta atiteko baltarusiams. Jie įrodė pranašumą prieš Rumunijos rinktinę.