Lietuvos jaunimo U-20 rinktinė 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) pralaimėjo antrąsias keturių komandų turnyro Kijeve (Ukraina) rungtynes. Lietuviai turėjo pripažinti Minsko "Dinamo" jaunimo komandos pranašumą.

Baltarusai pirmąjį įvartį į lietuvių vartus pelnė baudos smūgiu - pirmojo kėlinio pabaigoje buvo prasižengta prieš į priekį papėgusį Baltarusijos rinktinės puolėją, o šis realizavo baudos smūgį.

Įvartį – pirmąjį lietuviams šiame turnyre – pelnė Timonas Mažulis.
 
"Žaidėme prieš itin stiprią komandą, kuri yra susižaidusi tarpusavyje. Vakar jie lenkus įveikė rezultatu 3:0 – tai buvo aukšto lygio ledo ritulys. Manau, prisitaikėme – pavyko neleisti jiems itin atitrūkti. Labai gerai pasirodė Tadas Ramanauskas. Pabaigoje spurtavome ir siekėme prisivyti priešininkus, deja, nepavyko. Bet iš esmės mūsų darbu ir etika esu patenkintas", – po antrųjų Keturių tautų turnyre sužaistų rungtynių kalbėjo Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris kanadietis Dougas Boulangeris.
 
Šeštadienį 11 valandą lietuvių laukia paskutinis turnyro mačas prieš bendraamžius iš Lenkijos. Kanadietis komandos strategas nusiteikęs realistiškai, bet turi optimistinių tikslų: "Lenkų komandos visuomet pasižymi gera struktūra, efektyvia gynyba ir stipriais vartininkais. Mūsų tikslas rytoj bus kuo daugiau kartų atakuoti vartus – kol kas per dvejas rungtynes esame pelnę tik vieną įvartį. Žinoma, nereikia to sureikšminti – tai proceso dalis, iki šiol daugiau dėmesio skyrėme gynybai, o tai neleido skirti pakankamai dėmesio atakoms. Rytoj tikimės sujungti visus šiuos taškus į vieną žaidimą ir pradėti pelnyti įvarčiu".

Rungtynių vaizdo įrašas: