Ugnius Čižas ir Paulius Gintautas rungtyniavo tiesiog fantastiškai, bet jų atstovaujama Haldeno "Comet" po pratęsimo 5:6 (1:2, 1:0, 3:3, 0:1) nusileido absoliučiai Norvegijos antrosios lygos lyderei "Lorenskog".

Lietuviai šiame mače pasiekė visus penkis savo komandos įvarčius. U. Čižas pasižymėjo tris sykius, o P. Gintautas ritulį į vartus pasiuntė dukart. Jis taip pat atliko du rezultatyvius perdavimus, o U. Čižas sėkmingai asistavo vieną kartą. Taigi, abu Lietuvos rinktinės nariai mačą baigė turėdami net po keturis efektyvumo balus.

Verta paminėti, kad U. Čižas pasižymėjo paskutinę pagrindinio laiko minutę ir savo komandai išplėšė pratęsimą, o perdavimą jam atliko būtent P. Gintautas.

Pralaimėjimą patyrusi "Comet" krito į trečią turnyrinės lentelės vietą, tačiau nuo antrą vietą užimančio "Ringerike" klubo atsilieka vos vienu tašku ir yra sužaidusi maču mažiau.