Šį savaitgalį laukia priešpaskutinis Lietuvos vaikų U-11 čempionato etapas (tiek A, tiek B divizione), kuris gali atsakyti į labai daug klausimų turnyrinėje lentelėje.

Aukščiausiame - A divizione - itin atkakli kova vyks tarp komandų, kurios šiuo metu rikiuojasi antroje - ketvirtoje pozicijose.

Čempionate šiuo metu pirmauja 34 taškus turintys Artiomo Sumino auklėtiniai, "HC Klaipėda" ledo ritulininkai. Jiems liko sužaisti dar šešias rungtynes, o titulas iš uostamiesčio atstovų rankų išslįstų tik tuo atveju, jei komanda labai rimtai pradėtų barstyti taškus. Atsižvelgiant į tai, jog klaipėdiečiai per dvylika susitikimų patyrė tik vieną nesėkmę, tokio fiasko tikėtis būtų ganėtinai naivu. 

"HC Klaipėda" turėtų tapti Lietuvos U-11 čempione, bet dėl antrosios vietos aršiai grumsis "Hockey Punks Academy" (31 tšk.), Sostinės ledo ritulio akademijos komanda ("Sostinės Hockey") (29 tšk.) ir "Geležinis Vilkas Geltoni" (29 tšk.). Visoms trims komandoms liko sužaisti po tris rungtynes, o būtent jų pasirodymai lems galutinę rikiuotę turnyrinėje lentelėje. 

"Hockey Punks Academy" šeštadienį sužais dvi rungtynes. Jaunieji "pankai" susikaus su D. Kasparaičio ledo ritulio mokyklos atstovais ir "HC Klaipėda". Tuo tarpu "Sostinės Hockey" jau šeštadienį baigs savo pasirodymą čempionate - vilniečiai žais prieš "Geležinis Vilkas Žali", "HC Klaipėda" bei elektrėniškius - D. Kasparaičio mokyklos atstovus.

Turbūt palankiausioje situacijoje, žvelgiant iš tvarkaraščio perspektyvos, yra "Geležnis Vilkas Geltoni". Jie šiame ture nerungtyniaus, o paskutiniame - gegužės 1 d. - tiksliai žinos, kiek taškų reikia iškovoti siekiant užlipti ant medalininkų pakylos.

Visoms komandoms linkime didelės sėkmės, o kartu galime pasidžiaugti, kad U-11 A divizione turime tokią intrigą!

Klaustukų yra ir B divizione. Ten šiuo metu lyderiauja antroji "Hockey Punks Academy" komanda. Ji likus keturiems mačams turi 47 taškus ir dar nėra užsitikrinusi titulo. "Sostinės Hockey" atsilieka vos vienu tašku, bet yra sužaidusi dviems mačais daugiau.

Šį sekmadienį "Sostinės Hockey" žais prieš antrąją D. Kasparaičio mokyklos ekipą ir "Kaunas Hockey". Labai realu, kad po šio etapo būtent "Sostinės Hockey" kils į pirmąją vietą. Tuo tarpu "pankų" ledo ritulininku sekmadienį laukia tik vienas mačas, todėl norėdami tapti čempionais jie turės sėkmingai pasirodyti ir paskutiniojo turo metu.

Trečioje vietoje esanti "HC Klaipėda" su 39 taškais jau yra užsitikrinusi medalį, o labai teoriškai gali iškovoti netgi auksą. Tiesa, pagal viso sezono tendencijas, klaipėdiečiai sezoną turėtų baigti su bronza.

Primename, kad jau finišavo U-13 čempionatas (pirmoje vietoje "Geležinis Vilkas Geltoni", antroje - "HC Klaipėda, trečioje - "Sostinės Hockey") , o U-15 pirmenybėse yra aiškūs visi prizininkai (pirmoje vietoje "Geležinis Vilkas Geltoni", antroje - D. Kasparaičio ledo ritulio mokykla, trečioje - "HC Klaipėda"). 

Pasibaigė ir jaunimo lyga. Ten keturių komandų rikiuotė išsidėstė taip: "Geležinis Vilkas", "Kauno Baltų Ainiai", "HC Klaipėda", "D. Kasparaičio ledo ritulio mokykla - Geležinis Vilkas".