Finišavo pasaulio jaunių iki 18 metų Elito diviziono kovos.

Finalinėse rungtynėse Švedijos jauniai po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) pranoko bendraamžius iš Rusijos.

Įdomu tai, jog šiame mače švedai pirmavo 2:0, bet charakterį pademonstravę oponentai buvo persvėrę rezultatą ir puikiai mačą pradėjusiems skandinavams teko vytis varžovus. Tiesa, rusai pirmavo vos 25 sekundes - būsimi čempionai išplėšė pratęsimą kuriame pasiėkė ir titulą atnešusį įvartį.

Kiek anksčiau įvyko ir mačas dėl trečiosios vietos. Jame susitiko dvi Šiaurės Amerikos žemyno atstovės - Jungtinių Valstijų ir Kanados rinktinės. Čia pranašumą 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) įrodė mačo favoritais laikyti amerikiečiai.

Taip pat baigėsi ir "išlikimo serija" tarp blogiausiai pirmenybių grupių etape pasirodžiusių komandų. Slovakai antrą kartą pralaimėjo Šveicarijos rinktinei - 3:6 (2:2, 0:1, 1:3) ir pralaimėję seriją iki dviejų pergalių 1-2 turės palikti Elito divizioną.