Frisko mieste JAV baigėsi U18 amžiaus grupės pasaulio čempionato ketvirtfinalio kovos.

Pirmoji į pusfinalį žengė Suomijos rinktinė. Ji 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pranoko šveicarus. Nors suomiai buvo laikomi ryškiais šių rungtynių favoritais, pirmą savo įvartį jiems pavyko pelnyti tik paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis. Septintą trečio kėlinio minutę Šveicarijos rinktinė turėjo puikią progą lyginti rezultatą, tačiau pramušė skirtą baudos smūgį, o po to suomiams pavyko įtvirtinti persvarą.

Netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas tarp švedų ir amerikiečių. Favoritais buvo laikomi turnyro šeimininkai, bet Švedijos rinktinė nugalėjo 5:2 (1:0, 1:1, 3:1). Sužaidus 33 minutes JAV rinktinė pelnė pirmąjį savo įvartį ir lygino rezultatą, tačiau švedai įvarčiu atsakė vos po 43 sekundžių ir pirmavo iki pat rungtynių pabaigos.

Mače tarp Rusijos ir Baltarusijos rinktinių, rusai pateisino favoritų statusą. Jie laimėjo 5:2 (2:0, 1:2, 2:0). Rusai pirmavo 3:0, bet baltarusiams antrame kėlinyje pavyko sumažinti skirtumą iki minimalaus. Visgi, trečio kėlinio antroje pusėje Rusijos rinktinė pelnė dar du įvarčius ir rungtynėse padėjo tašką.

Lengviausiai į kitą etapą žengė itin galingai šiame čempionate atrodantis Kanados jaunimas. Pastarasis be vargo 10:3 (4:1, 2:1, 4:1) pervažiavo čekus.