Frisko mieste JAV vykstančiame pasaulio U18 čempionate paaiškėjo finalo dalyvės. Jomis tapo Kanados ir Rusijos rinktinės.

Tiesiog nesustabdomai šiose pirmenybėse žaidžiantys kanadiečiai pusfinalyje aukštesnę pavarą įjungė trečiame kėlinyje ir 8:1 (0:0, 2:1, 6:0) pervažiavo švedus. Šios komandos tarpusavyje žaidė ir grupių etape, tuomet Kanados rinktinė pasiekė dar įspūdingesnę pergalę -12:1.

Kur kas atkaklesnis mačas vyko kitame pusfinalyje, kur Rusijos jaunimas 6:5 (2:2, 2:0, 2:3) atsirevanšavo suomiams už pralaimėjimą grupėje. 51-ą mačo minutę rusai pasižymėjo šeštą kartą ir įgijo trijų įvarčių pranašumą. Tiesa, tokia persvara užsibuvo vos septynias sekundes, o dar po šešių minučių skirtumas jau buvo minimalus, tačiau lemiamas Skandinavijos atstovų šturmas nedavė vaisių ir į finalą žengė rusai.

Didysis finalas vyks jau penktadienį (4 valandą ryto Lietuvos laiku). Keturiomis valandomis anksčiau startuos ir rungtynės dėl trečiosios vietos.