Kanados mieste Edmontone baigėsi pasaulio jaunimo dvidešimtmečių čempionatas. Čempionais kiek netikėtai tapo JAV ledo ritulininkai. Jie finalinėse rungtynėse 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) nugalėjo turnyro šeimininkė Kanados rinktinę.

Fantastiškai finale pasirodė amerikiečių vartininkas Spenceris Knightas. Vien per trečią kėlinį į jo ginamus vartus buvo atlikta penkiolika metimų, kai amerikiečiai atakavo tik sykį. Apskritai kanadiečiai šiose rungtynėse spaudė oponentus - 34 smūgiai prieš 21.

Geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas nugalėtojų lyderis Trevoras Zegras. Jis čempionate surinko 18 naudingumo balų, o finale mušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kanadiečiai iki finalo žygiavo nesulaikomai - laimėjo visas šešias rungtynes. Amerikiečiams tai buvo šešta pergalė iš eilės - pirmajame ture jie nusileido rusams.

Naktį iš antradienio į trečiadienį taip pat buvo sužaistas ir mažasis finalas. Jame suomiai 4:1 (0:1, 1:1, 3:0) pranoko Rusijos rinktinę ir iškovojo bronzos medalius.

Trečio kėlinio pradžioje Suomijos rinktinė išsiveržė į priekį, o vėliau dukart pasižymėjo į tuščius vartus.