Kanadoje tęsiasi U20 pasaulio ledo ritulio čempionato Elito diviziono kovos.

Puikų pasirodymą A grupėje tęsia dar nei vieno pralaimėjimo nepatyrę šeimininkai. Kanados rinktinė 5:1 (3:1, 1:0, 1:0) pranoko čekus ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Kitame grupės mače pirmą pergalę šventė šveicarai. Jie 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pranoko be taškų liekančius danus.

5. Danija 0/3 0

Tuo tarpu B grupės lyderių akistatoje prireikė pratęsimo kuriame persvarą įrodė Švedijos rinktinė. Pastaroji 5:4 (1:0, 2:0, 4:1, 1:0) pranoko amerikiečius.

Įdomu tai, jog šiame mače švedai užtikrintai pirmavo 4:0, tačiau JAV rinktinė pademonstravo charakterį ir grįžo į mačą. 2 paskutinius įvarčius amerikiečiai mušė paskutinę pagrindinio mačo laiko minutę.

Kitame grupės mače užtikrintą pergalę iškovojo suomiai. Skandinavijos atstovai 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) nugalėjo slovakus.