Čekijoje finišavo U20 Elito diviziono grupių etapas. Paskutinę 2019 metų dieną paaiškėjo visos atkrintamųjų varžybų poros ir komandos, kurios varžysis dėl išliko aukščiausioje lygoje.

A grupėje triumfavo 11 taškų surinkusi ir nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi Švedijos rinktinė. Ketvirtose savo rungtynėse švedai 6:2 (3:0, 2:0, 1:2) sutriuškino slovakus. Pastarieji surinko 3 taškus ir į ketvirtfinalį žengė iš ketvirtosios pozicijos.

Kitame grupės susitikime šveicarai netikėtai lengvai įveikė čempionės titulą ginančią Suomijos rinktinę - 5:2 (0:1, 3:1, 2:0). Tai Šveicarijos nacionalinei komandai garantavo antrą vietą grupėje, o Skandinavijos atstovai liko treti.

Primename, kad jau anksčiau paaiškėjo, jog dėl išlikimo pirmenybėse grumssis paskutinę vietą grupėje užėmęs Kazachstanas.

B grupėje rusai vokiečius pasiuntė į išlikimo dvikovą. Rusijos ledo ritulininkai lemiamame mače Vokietiją nugalėjo 6:1 (2:0, 3:0, 1:1) ir patys užėmė trečią vietą. Paskutiniai likę vokiečiai toliau kovos su kazachais.

Kanados rinktinė patvirtino favoritų statusą ir B grupėje užėmė pirmą vietą. Paskutiniame mače kanadiečiai 7:2 (4:0,  2:2, 1:0) pranoko šeimininkus čekus. Jie taip pat pateko į ketvirtfinalį, o grupėje liko ketvirti.

Ketvirtfinalių poros:

Kanada - Slovakija
JAV - Suomija
Rusija - Šveicarija
Čekija - Švedija

Išlikimo mūšis (dvi rungtynės):

Vokietija - Kazachstanas

Ledo ritulininkai pirmąją Naujųjų metų dieną ilsėsis, o kovas tęs sausio 2-ąją.