Čekijoje vykstančiose pasaulio jaunimo iki 20 metų pasaulio čempionato Elito diviziono pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos dvi rungtynės, o pergales pasiekė Suomijos ir Jungtinių Valstijų rinktinės.

A grupėje titulą ginantys suomiai net 7:1 (2:1, 2:0:3:0) sutriuškino Kazachstano komandą ir iškovoję antrą pergalę bent trumpam pakilo į pirmą vietą. Tuo tarpu visus tris susitikimus pralaimėję kazachai yra absoliutūs grupės autsaideriai ir turi realią grėsmę patekti į išgyvenimo kovos mėsmalę, kai reikės kovoti dėl išlikimo Elito divizione.

B grupės susitikime amerikiečiai 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) pranoko bendraamžius iš Rusijos ir iškovojo antrą pergalę per tris mačus. Rusai kol kas lieka su viena pergale, kurią triuškinamai 6:0 iškovojo prieš kanadiečius, tačiau vis tiek turėtų patekti į aktrintamąsias varžybas.

Pirmadienį vyks priešpaskutinis grupių rungtynių etapas, po kurio seks atkrintamosios varžybos. A grupėje Kazachstanas žais su Švedija, o Slovakija kovos prieš Šveicariją. B grupėje vokiečiai surems lazdas su kanadiečiais, o JAV ledo ritulininkai su čekais.