Edmontone (Kanada) praūžė ketvirtoji pasaulio jaunimo iki 20 metų čempionato diena.

Pirmąjame dienos mače švedai pateisino favoritų vardą ir 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) sutriuškino austrus. Nors rezultatas to ir neatspindi Švedijos jaunuoliai šiose rungtynėse parodė tiesiog neįtikėtiną dominavimą - jie į vartus metė net 65 kartus, kai oponentai tą padarė viso labo 6 sykius.

Po šios pergalės Švedijos rinktinė su 6 taškais yra vienvaldė B grupės lyderė. Po 3 taškus turi čekai, rusai ir amerikiečiai, tuo tarpu Austrijos nacionalinė komanda lieka be taškų.

Tuo tarpu A grupės susitikime tarp Slovakijos ir Vokietijos rinktinių užfiksuotas pirmasis šio čempionato pratęsimas. Jame šįsyk sėkmė nusišypsojo vokiečiams - 4:3 (1:1, 2:2, 0:0, 1:0). Jiems tai buvo pirmoji pergalė čempionate.

Pergalingą įvartį Vokietijos komandai pratęsime sužaidus keturias minutes pelnė Mario Zimmermannas.

A grupėje pirmauja po 6 taškus turinčios Kanados ir Suomijos rinktinės, slovakų sąskaitoje 4, vokiečių 2 taškai, o šveicarų sąskaita kol kas tuščia. Tiesa, slovakai ir vokiečiai sužaidė jau po tris rungtynes.