Naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku buvo sužaistos dar dvi pirmojo grupių etapo turo rungtynės pasaulio jaunimo iki 20 metų čempionate Kanadoje.

A grupės rungtynėse aiškiais favoritais laikyti suomiai pateisino savo vardą ir 5:3 (2:0, 3:2, 0:1) pranoko bendraamžius iš Vokietijos. Nors rezultatas to ir neatspindi, Skandinavijos atstovai ant ledo dominavo visas 60 minučių - jie atliko net 50 metimų, kai Vokietijos rinktinė į vartus metė 22 kartus.

Tuo tarpu pirmajame B grupės mače vyko sunkiai nuspėjama Rusijos ir Jungtinių Valstijų rinktinių akistata. Šįsyk 5:3 (1:1, 3:0, 1:2) nugalėjo rusai.

Antrojo kėlinio viduryje Rusijos žaidėjai vos per kiek daugiau nei minutę pelnė du įvarčius ir padidino savo pranašumą iki trijų įvarčių (4:1), visgi amerikiečiai nusileisti anksčiau laiko neketino. Būtent JAV žaidėjai pelnė pirmuosius du trečio kėlinio įvarčius ir pačioje rungtynių pabaigoje keitė vartininką šeštu aikštės žaidėju. Tuo pasinaudoję rusai įtvirtino pergalę tiksliu smūgiu į tuščius vartus.