Penktadienį Vilniuje vyks jau ketvirtasis pasaulio jaunimo iki 20 metų čempionato IIA diviziono turas.

Pirmose rungtynėse susigrumė britai ir ispanai. Čia britai buvo laikyti ryškiais mačo lyderiais, tačiau Ispanijos komandą palaužė tik po baudinių serijos - 4:3 (1:0, 2:3, 0:0, 0:0, 2:0). Po trečios pergalės iš eilės Didžiosios Britanijos komanda turnyrinėje lentelėje pakilo į antrą vietą (8 tšk.), ispanai turi 4 taškus ir turbūt neiškris į žemesnį divizioną.

Antrose dienso rungtynėse susikovė lyderiai ir autsaideriai - taškų nepraradę japonai egzaminavo jų dar neiškovjusios serbus. Japonijos rinktinė varžovus triuškino net 10:2 (2:1, 5:1, 3:0) ir pratęsė savo pergalių seriją.

Japonai po šio mačo smarkiai priartėjo prie aukso medalių. Juos teoriškai gali aplenkti tik lietuviai. Tam šeimininkams šį vakarą reikėtų įveikti rumunus per pagrindinį laiką, o paskutiniame ture nugalėti tuos pačius japonus be pratęsimo.

Primename, jog į aukštesnį divizioną pateks tik aukso medalių laimėtoja, o paskutinę vietą užėmusi rinktinė kris į IIB divizioną. Pastaroji jau aiški - tai Serbijos rinktinė kuri po keturių turų neturi taškų.